Niyok looduslik hambapasta sidrunhein-ingver 3202

7,90 

Niyok looduslik hambapasta sidrunhein-ingver 3202

Kookosõli ? Mis? Miks?

Kookosõli on üks rikkalikuim looduslikku päritolu lauriinhape, millel on anti-bakteriaalne ja põletikuvastane toime. Selle tulemusena on selle kasutamine suuhügieenis kõrge jõudlusega: mitmed meditsiinilised uuringud on tõestanud ,et kookosõli võitleb edukalt hambakatu, hammaste lagunemise, igemehaiguste ja isegi kaariesega.

Niyok eesmärk on ühendada hambapasta funktsionaalsed aspektid kookosõli tõhusa hoolitsusega. Kriit toimib kerge abrasiivina hammaste põhjalikuks ja õrnaks puhastamiseks.

Kreemjas, õrnalt vahutav tekstuur ja Niyok´i magusalt värske maitse muudavad hambapesu meeldivaks maitseelamuseks. Niyok sisaldab ainult looduslike, vegan ja absoluutselt kahjutuid koostisosi. Toode on sobilik ka lastele.

Sa tead mis on hambapasta sees ja miks.

Niyok hambapastaga saate hambapasta, mis sisaldab vaid seda mida peab. Puuduvad täiteained, puuduvad sünteetilised koostisosad, puudub mõttetus. Meie peamine koostisosa kookosõli on anti-bakteriaalne ja põletikuvastane. Meie kriidist tuub ühendab jätkusuutlikuse ja funktsionaalsuse.

Kasutame minimalisklikku lähenemist ja valime koostisosi hoolikalt.Saate vaid seda, mida hambapasta päriselt vajab.

Ei mingit krüpteeritud koostisosade nimekirja- kõik on selgelt kirjas.

Vähem plastikud meie vannitubadesse. See on vaid meie endi käes.

Jätkusuutlikus

Iga Sakslane kasutab umbes 37 kg plastikut igal aastal. Suurima osa sellest moodustavad kosmeetika toodete pakendid. Ehkki säästlike pakkelahenduste spekter näib laienevat, on enamus neist muutnud ebapraktiliseks. Me tahame seda muuta.

Olles esimesed hambapastatootjad jätkusuutliku pasta tuubiga, me võimaldame Teil kasutada vähem plastikut, samas hoides funktsionaalsust.

Meie kriidist tuub.

Resursid on tohutud ja heide praktiliselt olematu: Kriit- looduslikest mineraalidest pärinev mitmekülgne tooraine katab üle 4% maakoorest.

Tänu nende unikaalsele PE  ja kriidi kombinatsioonile meie tuubides, ei kasuta me iialgi valguskaitsevahendeid, pehmendavaid koostisosi, vahasid ega stabilisaatoreid. Kui tuub tühjaks saades ära põletada, siis jääb sellest järgi vaid selliseid aineid, mille tänapäevased filtrid suudavad välja filtreerida või- leiavad need tee loodusesse.

Eelised teiste ees:

  • Orgaaniline kookosõli
  • Vegan
  • Looduslik
  • Ei ole loomadel testitud
  • Ei sisalda PEG, parabeene ega SLS
  • Ei sisalda kunstlike aroome

99,6% looduslikku päritolu

*mahepõllumajandus tooraine

FAKTID:

Me poleks visionäärid kui me ei unistaks suurelt. Me teame, et meie kontseptsioon liigub avastamata maadel ja raputab turgu. Aga selleks see ongi !

Me oleme esimesed hambapastatootjad jätkusuutliku tuubiga ja sellega seame meie standardi. Samal ajal leiame, et hambapasta võib olla meeldiv kogemus. Me tahame liikuda edasi kauakestva piparmündi imagost. Kõigest sellest hoolimata me jääme alati kindlaks oma filosoofiale ja valmistame vaid looduslike, keskkonnasõbralike ja minimalistlike tooteid.

Availability: 33 laos

Niyok looduslik hambapasta sidrunhein-ingver 3202