NIYOK looduslik kookosõlibaasil hambapasta kriidist tuubis ( fluoriidiga)

7,90 

Niyok looduslik kookosõlibaasil hambapasta kriidist tuubis ( fluoriidiga)

Piparmündi & sidruni

Kookosõli ? Mis? Miks?

Kookosõli on üks rikkalikuim looduslikku päritolu lauriinhape, millel on anti-bakteriaalne ja põletikuvastane toime. Selle tulemusena on selle kasutamine suuhügieenis kõrge jõudlusega: mitmed meditsiinilised uuringud on tõestanud ,et kookosõli võitleb edukalt hambakatu, hammaste lagunemise, igemehaiguste ja isegi kaariesega.

Niyok eesmärk on ühendada hambapasta funktsionaalsed aspektid kookosõli tõhusa hoolitsusega. Kriit toimib kerge abrasiivina hammaste põhjalikuks ja õrnaks puhastamiseks.

Kreemjas, õrnalt vahutav tekstuur ja Niyok´i magusalt värske maitse muudavad hambapesu meeldivaks maitseelamuseks. Niyok sisaldab ainult looduslike, vegan ja absoluutselt kahjutuid koostisosi. Toode on sobilik ka lastele.

Sa tead mis on hambapasta sees ja miks.

Niyok hambapastaga saate hambapasta, mis sisaldab vaid seda mida peab. Puuduvad täiteained, puuduvad sünteetilised koostisosad, puudub mõttetus. Meie peamine koostisosa kookosõli on anti-bakteriaalne ja põletikuvastane. Meie kriidist tuub ühendab jätkusuutlikuse ja funktsionaalsuse.

Kasutame minimalisklikku lähenemist ja valime koostisosi hoolikalt.Saate vaid seda, mida hambapasta päriselt vajab.

Ei mingit krüpteeritud koostisosade nimekirja- kõik on selgelt kirjas.

Vähem plastikud meie vannitubadesse. See on vaid meie endi käes.

Meie kriidist tuub.

Resursid on tohutud ja heide praktiliselt olematu: Kriit- looduslikest mineraalidest pärinev mitmekülgne tooraine katab üle 4% maakoorest.

Tänu nende unikaalsele PE  ja kriidi kombinatsioonile meie tuubides, ei kasuta me iialgi valguskaitsevahendeid, pehmendavaid koostisosi, vahasid ega stabilisaatoreid. Kui tuub tühjaks saades ära põletada, siis jääb sellest järgi vaid selliseid aineid, mille tänapäevased filtrid suudavad välja filtreerida või- leiavad need tee loodusesse.

 Eelised teiste ees:

  • Orgaaniline kookosõli
  • Vegan
  • Looduslik
  • Ei ole loomadel testitud
  • Ei sisalda PEG, parabeene ega SLS
  • Ei sisalda kunstlike aroome

99,6% looduslikku päritolu

*mahepõllumajandus tooraine

Availability: 29 laos